Puchar Tymbarku 2016: Tęcza trzecia w kat. U-12

III Miejsce w Mistrzostwach Polski do lat 12

UKS Tęcza SP 12 Bydgoszcz ponownie dała pokaz wyśmienitej gry w Warszawie. W turnieju Z podwórka na stadion gramy już od 2008 roku. W Finałach ogólnopolskich bierzemy udział co rok i do tej pory nie udało nam się osiągnąć takiego wielkiego sukcesu. W 2015dziewczyny zajęły 6 miejsce w 2013 5 miejsce w Polsce. W tym roku dziewczyny osiągnęły największy sukces zdobywając brązowe medale w kategorii U12.

W grupie spotkaliśmy się z :

Pomorskie (SP Kamienica Szlachecka) - Tęcza 1:1

Zachodnio-pomorskie (UKS Olimpia Szczecin) - Tęcza 1:1

Świętokrzyskie (SP Baćkowice) - Tęcza 1:5

Wyszliśmy z drugiego miejsca i w ćwierćfinale spotkaliśmy się z województwem małopolskim (UKS 3 Staszkówka Jelna) - Tęcza 2:2 i w karnych wygraliśmy 0:2.

W półfinale po wyrównanym meczu przegraliśmy z wielkopolską 2:0.

W meczu o 3 miejsce ponownie zagraliśmy z zachodniopomorskim ( Olimpia Szczecin) - Tęcza 1:1 i tym razem w karnych nasze dziewczyny też zachowały więcej zimnej krwi 2:3

Mamy Brąz!!!!!!!!! Wielkie gratulacje dla dziewczyn!!!!

Skład Martyna Gościńska, Julia Wilińska, Marta Bartczak, Julia Czarnikowska, Fatima Doberstein, Ida Czyżykowska, Martyna Kujawa, Zofia Szulakowska, Dominika Radziwon, Wiktoria Marciniak, Maja Czerwińska, Gabriela Waszczuk.

Trenerzy Michał Araszewski, Mikołaj Ludka