Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Zawodniczki Tęczy wraz z rodzicami i sztabem szkoleniowym zakończyły rok 2017 po piłkarsku! Podczas "Tęczowego Sylwestra", który odbył się w jedynej w Bydgoszczy hali ze sztuczną trawą, nie zabrakło fantastycznych akcji, pięknych bramek, kapitalnych parad bramkarskich oraz konkursu rzutów karnych z udziałem Krzysztofa Mrozika. Na zakończenie nagrodziliśmy najbardziej zaangażowane zawodniczki biletami do bydgoskiego kina Helios, a wszystkie Tęczówki jedynymi w swoim rodzaju, czapkami UKS Tęcza Bydgoszcz! Na sylwestrowym spotkaniu nie mogło również zabraknąć świetnej atmosfery i przepysznej pizzy z pizzerii New York Pizza Dept. z ul. Skorupki. Dziękujemy zawodniczkom i rodzicom za udział w dzisiejszej zabawie oraz partnerom za wsparcie. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i radości oraz samych sukcesów w Nowym 2018 Roku!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości