Turniejowa sobota - plan na 31 sierpnia!

W najbliższą sobotę, 31 sierpnia, zapraszamy na turniej piłkarski  dla dziewcząt z roczników 2008 - 2012 organizowany wspólnie przez KKP Bydgoszcz i Tęczę, pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej, który odbędzie się na stadionie miejskim KKP Bydgoszcz przy ul. Słowiańskiej 7. W zawodach wystąpi  14 drużyn! Ponadto zagramy również w lidze młodzika oraz w lidze trampkarek, a także odbędzie się zebranie z rodzicami! Prosimy o zapoznanie się z komunikatem:

1. POŻEGNANIE LATA - TURNIEJ DLA ROCZNIKÓW 2008 - 2012

Zbiórka: 8:45 - ul. Słowiańska 7, Bydgoszcz (koniec ok 14:30 po zebraniu z rodzicami)
Koszt: 30 zł (obejmuje wpisowe, obiad)

Lista powołanych: WSZYSTKIE zawodniczki z roczników 2008 - 2012

Zespoły biorące udział: KKP Bydgoszcz, Ząbkovia Ząbki, Stomilanki Olsztyn, Pogoń Tczew, Akademia Sarenek, FA Mezar  Nakło, Kania / Wisła oraz kilka zespołów Tęczy - w zawodach wezmą udział wszystkie Tęczówki!

Prosimy o zabranie legitymacji szkolnych, ochraniaczy, kart zdrowia, butów na trawę, jedzenia i picia, nakrycia głowy.

Patronat nad imprezą objął Polski Związek Piłki Nożnej, a wspierać turniej będą:
- Rem Marco - cukiernia i producent pysznych ciast
- Selenka - producent wody
- Live Food - firma cateringowa oraz restauracja
- Netto - sklepy i markety spożywcze
- Mila - producent kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji włosów
- Golden Goal - salon sportowy
- SISU - producent odzieży sportowej
- Kujawsko - Pomorski Związek Piłki Nożnej.

2. LIGA MŁODZIKA - 2007 / 2008

Zbiórka: 13:00 - ul. Słowiańska 7, Bydgoszcz (rodzice również zaproszeni na zebranie, które będzie ok 14)
Lista powołanych: WSZYSTKIE zawodniczki z rocznika 2007 oraz wybrane zawodniczki z rocznika 2008

3. LIGA TRAMPKAREK - 2005 / 2006

Zbiórka: 14:15 - ul. Słowiańska 7, Bydgoszcz (rodzice również zaproszeni na zebranie, które będzie ok 14)
Lista powołanych: WSZYSTKIE zawodniczki z rocznika 2005 I 2006 oraz wybrane zawodniczki z rocznika 2007

4. BADANIA LEKARSKIE

- zawodniczki, którym kończą się badania lekarskie powinny mieć wykonane nowe i podbitą kartę zdrowia. Dedykowane dla Tęczy badania odbywać się będą w piątek 6 września w godz. 17:00 - 18:00 w Artego Arena (Medycyna dla Sportu Adam Piesik, dr Jerzy Lachowicz). Koszt badań to 65 zł od osoby. Niezbędne jest posiadanie przez dziecko badania EKG, moczu, OB, krwi. Na wizytę u dr Lachowicza obowiązują zapisy, które zbiera trener Michał Gliński - 505 303 867.

5. ZEBRANIE Z RODZICAMI

Po turnieju, a w trakcie ligi młodziczek, czyli w sobotę o godz. 14 na Słowiańskiej 7 odbędzie się zebranie z rodzicami, podczas którego poruszone zostaną poniższe tematy:

- plany treningowe / meczowe i udział zawodniczek w zajęciach na Kcyńskiej / Słowiańskiej
- udział w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych - Czechy, Niemcy, Hiszpania, Dania (zapisy)
- zapisy na badania lekarskie
- zapisy na obóz zimowy (II tydzień ferii - Barcin, max. 40 osób)