Wielki sukces Tęczówek w Pucharze Tymbarku 2015

W dniach 30.04.- 02.05. 2015 w Warszawie odbył się krajowy finał turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. Po raz kolejny uczestniczyły w nim zawodniczki Tęczy. Trzecioklasistki zapisały się złotymi zgłoskami w historii klubu !!!!!!!

Wywalczyły na boiskach Agrykoli i Legii VI miejsce w Polsce !!!!!!!

W fazie grupowej " Kurczaki" rozegrały 3 spotkania : z Zachodniopomorskim 9-1, z Podkarpackim 3-3 oraz Podlaskim 1-3. Z drugiego miejsca z dorobkiem 4 punktów awansowały do ćwierćfinału, w którym, jak się później okazało, przegrały 0-2 z Mistrzem Polski ze Skawiny ( małopolskie).

Stoczyły zatem bój o miejsca 5-8. W pierwszym spotkaniu pokonały dziewczyny z Lubelskiego 2-0 oraz uległy 0-1 koleżankom z Warmińsko-Mazurskiego.

Dziewczyny we wszystkich spotkaniach zaprezentowały duże umiejętności techniczne oraz taktyczne. Walczyły ambitnie i z wielką determinacją z każdą drużyną.

Wszystkim Tęczówkom należą się WIELKIE BRAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Swoją postawą nakreśliły nową Legendę...

Skład drużyny:Amelia Kosiorowska, Zuzanna Cupriak, Oliwia Nowińska, Kinga Kotewicz, Zofia Szulakowska, Dominika Radziwon, Maja Czerwińska, Agata Całbecka, Martyna Kujawa, Gabriela Waszczuk, Wiktoria Marciniak

Jest to bez wątpienia najlepszy i najbardziej prestiżowy turniej piłkarski dla dzieci w Polsce. Oprócz wielu nagród i słodkości wszystkie drużyny Wielkiego Finału miały możliwość obejrzenia meczu Lech - Legia na Stadionie Narodowym !!!!!