Doskonała gra i zabawa na turnieju Pożegnanie Lata!

Doskonała gra i zabawa na turnieju Pożegnanie Lata!

Fenomenalne bramki, niesamowite akcje, świetna technika i doskonała atmosfera - tak wyglądał turniej dla dziewcząt organizowany wspólnie przez KKP Bydgoszcz i Tęczę Bydgoszcz pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodniczek z czterech województw. Po bardzo zaciętej rywalizacji ostatecznie w kategorii U12 zwyciężyła Ząbkovia I Ząbki, przed Kanią/Wisłą, Tęczą I, KKP i Stomilankami Olsztyn, a w kat. U10 wygrała Tęcza, przed Stomilankami, KKP, Pogonią Tczew i Akademią Sarenek. Łącznie dziewczynki zdobyły blisko 100 bramek i zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Warto dodać, że wszystkie zawodniczki otrzymały upominki od PZPN, KPZPN i Golden Goal, a najlepsze zespoły i zawodniczki otrzymały okazałe puchary i statuetki. Swoją obecnością turniej zaszczycili również przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej – członek komisji etyki p. Jarosław Kaczmarek i specjalista ds. grassroots w woj. Kujawsko-pomorskim p. Damian Stodolny.

Podziękowania należą się również naszym partnerom i sponsorom, którzy wspierali nas przez cały turniej czyli:

  • Polski Związek Piłki Nożnej
  • Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej
  • Live Food
  • Netto
  • Salonik Piłkarski Golden Goal
  • SISU
  • Mila - kosmetyki profesjonalne
  • Selenka
  • Rem Marco Cukiernie

Dziękujemy również wszystkim rywalom, a także trenerom, rodzicom i kierownikowi Krzyśkowi za pomoc w przygotowaniu imprezy oraz p. Szymonowi Kowalikowi i ekipie KKP za efektywne i profesjonalne wsparcie oraz organizację.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości