Fura bramek w rozgrywkach halowych

Fura bramek w rozgrywkach halowych

Kolejna turniejowa sobota bydgoskiej Tęczy:)Nie zabrakło bramek, zwycięstw, remisów, porażek, rzutów karnych i fantastycznych zagrań naszych podopiecznych - czyli piłka nożna pełnej krasie! Najstarsze zawodniczki z roczników 2005/2006 uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Cuiavia Cup w Aleksandrowie Kujawskim. Dziewczyny z 2005 po wygraniu wszystkich spotkań grupowych ostatecznie po słabszej fazie finałowej zajęły 4 miejsce w rywalizacji, a rocznik 2006 uplasował się na 6.pozycji. Dziewczyny pokazały sporo ciekawych zagrań i w 11 meczach zdobyły 15 bramek, ale nie wystarczyło to do pokonania faworyta - zespołu Ka4 Respect Krobia, który wygrał cały turniej bez straty gola (!). Z kolei młodsze zawodniczki z roczników 2007 - 2010 rozpoczęły dzień pod balonem bydgoskiego Juventusu, gdzie odbyły trening techniczny i doskonale się bawiły. Następnie wszystkie zawodniczki uczestniczyły w rozgrywkach Ligi Salezjańskiej i w meczach z chłopakami pokazały się z bardzo dobrej strony. W 6 meczach Czerwone Bestie zdobyły 20 bramek, a młode Tęczówki kilkukrotnie zostały wybrane przez organizatorów MVP poszczególnych spotkań. Jak podkreślali licznie zgromadzeni kibice takiej pasji, techniki i zaangażowania dawno nie widzieli
Dziękujemy wszystkim przeciwnikom za sportową rywalizację. Kolejne gry już za tydzień, a już od poniedziałku zapraszamy na treningi. Wszystkie dziewczyny mile widziane!
Fot. Salos Bydgoszcz

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości