Młodziczki z awansem do półfinału Mistrzostw Polski

Młodziczki z awansem do półfinału Mistrzostw Polski

W organizowanym w Bydgoszczy ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 doskonale spisały się piłkarki Tęczy. Podopieczne Michała Glińskiego wygrały 2 z 3 spotkań i awansowały do półfinału rozgrywek centralnych.

W trakcie turnieju Tęczówki pokonały Włókniarza Białystok 2:0 i Stomilanki Olsztyn 6:0 oraz uległy Diamonds Academy Warszawa 0:1. Te wyniki sprawiły, że bydgoszczanki mogły cieszyć się z awansu do półfinału, który odbędzie się 15 maja w Warszawie.

W zawodach wzięło udział blisko 60 zawodniczek, które łącznie rozegrały 6 spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie. Na koniec każda z drużyn otrzymała okazały puchar oraz sprzęt sportowy (m.in. piłki, książki i wiele innych)

Bardzo dziękujemy rodzicom, partnerom i sponsorom oraz specjalne podziękowania należą się Urzędowi Miasta Bydgoszczy i Prezydentowi Rafałowi Bruskiemu. 

Turniej współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości