Szóstka CUP 2014

W słonecznąniedzielę uczestniczyliśmy w super turnieju Szóstka CUP (jednym z najlepszych w Polsce)

Wystawiliśmy dwie a nawet trzy drużyny! ;)

Młodsze dziewczynki UKS Tęcza rocznik 2003 w grupie spotkały się z Szóstką Inowrocław II 6:0, Ząbkovią Ząbki 1:0 i Stomil Olsztyn 1:1

Wyszliśmy z pierwszego miejsca i w półfinale pokonaliśmy Olimpico Malbork 1:0.

W Finale ponownie spotkaliśmy się z Ząbkovią lecz tym razem schodziliśmy z boiska pokonani 0:2

2 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju to Super Wynik brawo dziewczyny!!! Agata Dokucka została wybrana najlepszą bramkarką Turnieju!!!

Skład; Agata Dokucka, Alicja Sekulska, Wiktoria Matuszak, Julia Malinowska, Agata Leśniewska, Kinga Skomra, Zuzanna Prasał, Wiktoria Kołodziejczyk.

W roczniku 2001 wystawiliśmy UKS Tęczę oraz Kanię Toruń ;)

Tęcza - Kania 0:0

Tęcza - Mustang Wielgie 1:0

Tęcza - Stomil Olsztyn 0:1

Kania - Stomil Olsztyn 1:3

Kania - Mustang Wielgie 2:0

Mecz o V miejsce

Tęcza - SP Kościelec 3:0

Półfinał

Kania - WAP Włocławek 1:0

Finał

Kania - Szóstka Inowrocław 0:1

5 miejsce zajęła Tęcza Bydgoszcz natomiast 2 miejsce Kania/Tęcza Toruń/Bydgoszcz ;)

Brawo dla wszystkich dziewczyn za postawę na boisku i walkę do końca. Zuzanna Chojnacka została wybrana najlepszą bramkarką Turnieju!!!

Skład Tęczy: Nikola Wegner, Magda Lubińska, Joanna Jeleń, Marta Muszyńska, Natalia Żakiewicz, Zuzanna Domagalska, Zuzanna Rydlewska, Kinga Zabłońska.

Skład Kani/Tęczy Toruń/Bydgoszcz ;) ,Zuzanna Chojnacka, Marcelina Maciejewska, Weronika Kalinowska, Wiktoria Bukowska, Wiktoria Konzorska, Emilia Gudell.