Tęczówki w kadrze K-PZPN

Tęczówki w kadrze K-PZPN

KOMISJA PIŁKARSTWA KOBIECEGO KUJAWSKO – POMORSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W BYDGOSZCZY,  powołuje następujące zawodniczki Tęczy do Kadry Wojewódzkiej K-P ZPN U-14 na konsultacje w dniach 15 - 17 luty 2019r:

 • Rachuba Jagoda 
 • Gut Natalia 
 • Kaczmarek Marta
 • Pietraszewska Anna
 • Kujawa Martyna 
 • Zaleska Wiktoria 
 • Szews Karolina 
 • Kubiak Martyna 
 • Grzegórska Maja 
 • Kończal Iga 
 • Sitkowska Patrycja 
 • Nowińska Oliwia 

Zbiórka w dniu 15.02.2019 (Piątek) do godz. 17.00 w Górznie ul Leśna (pensjonat Jagódka). Powołane zawodniczki muszą posiadać ze sobą: buty piłkarskie (hala boisko), ochraniacze, przybory toaletowe, kartę zdrowia, legitymację szkolną.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela trener kadry dziewcząt U-14. Prosimy o obowiązkowe potwierdzenie obecności (bądź nieobecności) do trenera najpóźniej do dnia 11.02.2019 r. !!!

Trener : Michał Araszewski 662359977
Michał Ziemiński 888989160

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości