zamknij reklamę

Turniej szkolny - 11.10

Turniej szkolny - 11.10

Już jutro turniej szkolny w ramach Mistrzostw Bydgoszczy Szkół Podstawowych. Zawody odbędą się na naszym Orliku w godzinach 10:00 - 12:00. Zbiórka o 9:30. Prosimy o zabranie legitymacji.

Lista powołanych:
Zofia Szulakowska, Joanna Gorzycka, Lena Kozakiewicz, Aleksandra Kłosowska, Julia Glińska, Jagoda Rachuba, Zuzanna Bryll, Lidia Rachuba, Anna Bruszkowska, Rozalia Grec, Natalia Górko, Dominika Radziwon, Oliwia Janke, Jowita Janke 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij