zamknij reklamę

Plan na weekend 20-21 stycznia!

Plan na weekend 20-21 stycznia!

Czerwone Bestie znowu zagrają w weekend!
Emocje sportowe gwarantowane!

20.01. (Sobota) - Liga Salezjańska 2005/2006
Zbiórka 2005: 15:15 ( koniec ok 17:20)
Zbiórka 2006/2007: 17:20 (koniec ok 19) 
Lista powołanych: Wszystkie zawodniczki z roczników 2005-2007
21.01 (Niedziela) - Turniej halowy w Tczewie dla roczników 2006-2008
Zbiórka: 6:00 (powrót o 16:30)
Lista powołanych: Martyna Kubiak, Anna Bucholc, Patrycja Sitkowska, Jagoda Rachuba, Anna Pietraszewska, Zuzia Czapiewska, Emilia Sobierajska, Ala Brzószczyk, Milena Kłos, Rozalia Grec, Lena Kozakiewicz, Andzia Jankowska, Anna Bruszkowska, Natalia Górko, Zuzia Bryll, Nadia Wosik, Nicola Masternak, Agata Polaszek, Joanna Gorzycka, Natalia Jamrozik, Amelia Szpankiewicz.
Prosimy o potwierdzenie obecności u trenera Michała Araszewskiego

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij